| Emilia23 a întrebat:

nu mai stiu cu ce sa ma imbrac la scoala straight face.` imi puteti da cateva ideii?` nu haine extravagantelaughing `. blugi bluze` din astea.`

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Să înţeleg că nu ai uniformă. Păi eu zic că blugii, sau pantalonii negri, mulaţi cu diferite modele (mai haioase sau imi puţin haioase), cu un tricou colorat, sau alb cu un imprimeu, ceva ar merge perefct. O vestuţă de blugi, sau din orice alt material, o brăţară mai micuţă, verde sau albastră. Adică, ideea e să te îmbraci cât mai comod posibil, nu ca toate fetele care se cred Miss şi vin cu toace şi maiueri "luozz" cu "sclipărici", mulate.
Succes!

| qpattyx3 a răspuns:

Poi ai putea sa iti iei colanti mai grosi negrii, bluzite cool (daca va lasa, putin decoltate) dar nu prea impopotonate.Camasi albe...etc.La scoala in primul rand trebuie sa porti ceva decent. Fustite care trec cel putin de genunchi sau chiar cu o palma mai scurte.O curea cool din aceea pentru camasi mai lata.Pantofi mai fara tocwinking. Bafta, gasesti tu.happy

| DyDy0503 a răspuns:

Pai poti sa iti iesi o bluza alba ceva simplu cu o vesta neagra si blugi negri, sau poti sa iti iei o bluza cu umarul cazut si blugi rupti si adidasi, sau un hanorac cu blugi sau nu stiu.big grinhee hee