| OrdinaryGirld a întrebat:

BuNA TPU! Nu sti ce e cu facebookul meu am intrat pe el si imi zicea sa confirm nu stiu ce numar de telefon si nu ma lasa sa intru. Ce s-a intamplat? Are cineva vreo idee ce sa fac?thinking

1 răspuns:
| AndyDeiu a răspuns:

Pune-ti numarul de tel acolo dac scrie cu + etc in fine tara de unde esti.Vei primi pe telefon un mesaj cu un cod si cand intri de pe un calculator altul decat cel pe care ti-ai facut contul iti va cere o parola si atunci automat iti trimite pe telfon un cod si bagi codul acolo pe fb si poti sa intri si de pe alt calculator.e chestia de securitate.sau cineva tocmai ti-a umblat pe el happy si cel care a activat chestia de mai sus ti-a spart contul ca sa faca chestia asta. Ceva de genu