| pwp a întrebat:

Buna TPU
nu stiu ce se intampla! pana alaltaieri primeam email de cate ori un prieten de-al meu punea o intrebare!
acum, nu mai primesc nimic broken heart!
mentionez caam dat click pe,, Doresc sa primesc notificari de la toti prietenii atunci cand adauga o intrebare"!

cum as putea remedia problema?

funda

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Si eu vreo 2 zile nu am primit nici una din intrebarile prietenilor, doar azi, am primit 4 intrebari, printre care si aceasta pusa de tine.
Posibil ca au fost ceva dereglari pe site si de aceea nu am mai primit, cred insa ca acum s-au remediat lucurile si vom primi in continuare intrebarile prietenilor.
O seara placuta si multa sanatate.

2 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca ai bifat casuta care zici de la butonul "Notificari" din stanga, nu ramane de facut decat sa o intrebi pe adminul Stela, prin "contact", ce s-a schimbat in setarile tale.Trebuie insa sa ai rabdare, ca Stela nu se prea grabeste sa raspunda!

| Beatrice a răspuns:

Poate nu a mai pus nimeni vreo întrebare.

happy