| pufosheniaaa a întrebat:

Buna TPU nu stiu cine se uita la discovery dar este emisiunea aceea nature's fury si la reclama are o melodie foarte faina care de fapt apare si la romanii au talent cateodata va rog daca stiti sa imi spuneti mersi anticipat *fundita*

Răspuns Câştigător
| Vyktor_6375 a răspuns:

Bună myria! Piesei îi zice Requiem for a Dream. Este coloanda sonoră dintr-un film cu același nume. La românii au talent e o versiune oarecum remixată. O zi fainăhappy