| ioanalexandru a întrebat:

Buna TPU.
nu vreau sa ma plang.insa,sunt foarte trist de ceva timp. pot zice ca am aproape tot ce-mi doresc.mama are o agentie de modelling, lucreaza in televiziune, etc.
imi lipsesc doar doua lucruri.prietenii,si acea fata care sa ma iubeasca.
stiu ca aici nu e locul si momentul de a ma plange.insa,am nevoie de ajutorul vostru.
ma puteti ajuta?
daca vreti sa o faceti, imi puteti scrie aici, sau ma puteti adauga in lista yahoo.
adresa este
ioan_yo2010@yahoo.com
va multumesc din tot sufletul

1 răspuns:
| vasyloiuana a răspuns:

Pey...iesi mai mult pe afara...dar vezi unde(prin parca)si imprietenestete cu cine crezi ca e de treaba