| ioanalexandru a întrebat:

TPU, am nevoie de ajutorul vostru. vreau sa/mi fac cont pe www.voyo.ro insa, nu ma descurc. daca vrea cineva sa ma ajute, sa adauge id/ul meu ioan_yo2010@yahoo.com sau, adresa mea skipe calina.ioan.alexandru va multumesc din suflet!

1 răspuns:
| Elvina a răspuns:

EU nu înțeleg de ce vrei tu cont pe voyo cu plată, când poți să vezi filme și emisiuni înregistrate pe alte site-uri gratis. Tu n-ai ce face cu banii decât să le dai lor?