| Iulia250711 a întrebat:

TPU! o sa trec direct la subiect... ce cadou sa ii fac prietenului meu de dragobete? nu am nicio idee! ne-am "cuplat" ca sa zic asa, dupa valentine's day, si nu prea stiu ce gusturi are. poate imi dati niste idei, va rog! am aflat de la un prieten de-al lui ca o sa imi ia un lantisor si un trandafir si eu nu vreau sa vin cu mana in san... multumesc anticipat!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O minge, parfum, tricou, vezi ceva masculin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| neutrino a răspuns:

Este prea devreme pentru cadouri. Un pupic, momentan, este suficient.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Un pupic, si daca nu-ti ia? un ceas de 20 lei

| h3r a răspuns:

Ceva de artizanat, eventual pentru birou... sau un ceas.
Oricum, sunteţi la început, nu trebuie ceva foarte exagerat.