| Maria_9478 a întrebat:

Buna TPU puppy dog eyes am o mica problema big grin
Telefonul meu nokia 2200 slide hot pinkhee hee este stricat straight face incep sa nu primesc apeluri iar asa mi-am pierdut si cea mai buna prietena straight face mi-a spus ca m-a sunat intr-o zi e 4 ori iar eu MEREU dar MEREU il am incarcat straight face chiar cand eram cu el in mana ma sunase un coleg pe digi sa ma intrebe de ce nu raspund straight face. vreau un alt telefon sad. dar m.as simti ciudat sa ii spun tatalui meu asta [ mama e in strainatate de cateva zile big grin ] avand in vedere ca el si-a luat un MOTORLA FLIPOUT si va zice ca sunt prea mica sa am un telefon de fite puppy dog eyes cum a mai zis acum o luna cand i-am spus ca nokia asta care il am de la bunica mea pe care o iubesc ENORM asa nu are bloetooth, card de memorie sau cablu de date straight face ce sa fac!? as vrea sa il conving puppy dog eyes ziua mea este pe 11 noiembrie straight face funda sadcrying(

3 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Nu e neaparat sa iti iei un alt telefon il poti trimite pe al tau intr-un servis pentru reparatii de telefoane mobile sau chiar pai sa-l trimiti unei fabrici Nokia din apropiere daca telefonul are garantie pe viata sau inca nu ti-a expirat garantia du-te cu el la magazinul de unde a fost cumparat si rezolvi acolo l eu in locul tau nu mi-as lua un alt telefon deoarece si acesat gen de telefonj este unul foarte bun si Nokia este o marca de telefoane foarte buna. eu doar de la ei am avut telefoane si nu am avut probleme cu ele doar cand mi-a intrat apa. poate asa ai patit si tu, sau l-ai scapat pe jos, eu totusi te sfatuiesc sa il trimiti intr-un servis deoarece este mult mai ieftina reparatia decat un alt telefon. daca vrei sa faci bani ai putea sa imparti ziare sau pliante (daca ai peste 14 ani) poti sa te oferi sa faci curat in casa (pentru niste maruntis) sau uite aici o metoda mai ...vicleana : cerei tatalui tau bani sa-i spui ca-ti iei un suc, inghetata in fiecare zi sau tot asa si tu sa nu cheltui acei bani, sa-i pui bine. daca incerci toate cele de mai sus plus cele spuse de @Nems vei strange in cateva sapatamani bani pentru un telefon modest. ai putea sa cauti oferte la telefoane si pe www.emag.ro, se fac livrari in toata tara si au oferte destul de bune (eu sunt foarte multumita de ei cand comand aparate electronice, electrocasnice etc. comand de la ei ). Mult noroc... pa :-h

P.S. - nu intra pe linkul trimis de @tralala deoarece este o pacaleala, vei intra pe situl acela si ii vei da un vot, pentru ceva premiu, cred ca ai mai auzit sau ai vazut situri din astea de genul vot.
Eu iti urez bafta inca odata si te salut :*

Răspuns utilizator avertizat
| Nems a răspuns:

Strange bani si cumpara'ti unul nou noutzwinking ^^ babysitting, daca stii engleza, da ceva meditatii copiilor mici, clasele 1-8