| MtfkRebekah a întrebat:

Ofer cea mai mare funda pentru cel ce ma poate lamuri cu aceasta mica problema. Am cont pe Miniclip, si voiam sa ma joc cu cativa prieteni biliard, doar ca din toata lista respectiva de "prieteni", fix pe ei nu ii am. Si nu am nicio idee cum sa ii adaug sau mai bine spus, unde sa ii caut sa ii adaug. Ar putea cineva sa imi explice? Multumesc.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Miniclip> de ce nu joci tu biliard pe facebook> nu sunt sigur dar ar trebui sa se afle la cont acolo o optiune de acest fel.

| MtfkRebekah explică:

Vreau un raspuns la intrebare. daca nu incercam si pe facebook numai intrebam.