| DiiaM a întrebat:

tongue Sunt curioasa de unde iau administratoarele paginilor de pe Facebook notite.As vrea sa imi fac si eu o pagina dar nu stiu de unde sa iau notite si nu vreau sa copiez de la fiecare pagina notite.Deci cine imi zice un site cu notite dar sa fie frumoaselove struck:*?[Funda+mii de voturi:*] Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| Liquor a răspuns:

Majoritatea le si compun.

| alexxaalexxaa a răspuns:

Poi si eu am o pagina de facebook. Nu am gasit notite in tot internetul sau nu am cautat eu cu maxima atentie. laughing Ma roog de obicei notitele sunt ORIGINALE. UNEORI le mai plagiezi de la alte pagini.Crede-ma caci am facut-o si eu. Altceva nu pot sa-ti spun pentru ca nu stiu. P.S. de-asta se cauta admne care "sa stie sa faca statusuri sau notite" sad
AlexXa