| Antoonia15 a întrebat:

pentru. cei care urmaresc wrestling, aseara a fost Raw 1000. Cine imi poate spune ce s-a intamplat dupa meciul dintre Jack Swagger si Brodus Clay ca am adormit laughing)
Fundaa!happy

Răspuns Câştigător
| Ezzio a răspuns:

Pai nu o sa-ti explic chiar tot dar:
Daniel Bryan an vrut sa se casatoreasca cu AJ apoi a venit Mr. Chairman si Aj este noua GM la Raw.
CM Punk sa batut cu Cena pentru Centura, a intervenit Big Show si Punk a castigat.Show la atacat pe Cena, a venit Rock sal salveze pe Cena dar punk ia aplicat un Go To Sleep, si astfel Punk a devenit Heel.

2 răspunsuri:
| ѕмιℓє a răspuns:

Pai nunta lui Aj si a lui Daniel la care Aj a spus nu si a fost numita sefa lui. Daniel a facut atac nervos... apoi a intrat Cm Punk in scena si a inceput sa rada de el Daniel a zis ca el e cel mai bun din lume la wrestling si l-a enervat pe the rock care s-a intors pentru a se lupta cu,, the wwe champion `` au mai venit niste legende ale wrestlingului Christian a pierdut centura in fata lui Miz si a avut loc marele meci dintre Punk si Cena a intervenit Big Show si i-a dat una lui Cena si l-a facut KO arbitrul era sa bata pana la 3 dar Cena s-a salvat Punk a fost descalificat si Cena a castigat dar se amana meciul.A intervenit si the Rock pentru Cena dar i-a dat una Punk daca vrei poti sa dai pe youtube

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Nici eu nu m-am uitat la tot. ADica m-am uitat cand a fost promovata AJ si s-au despartit. A venit Kane si apoi 6 luptatori foare praff.(l-au incoltit) si dupa aia a sosit undertaker si i-au batut pe aia.( au facut 2 miscari: 1. pe a lui Kane, 2.pe a lu undertaker).
A venit Lita Si l-a batut pe Sleater.
Apoi a urmat meciul dintre Cena si CM punk. A castigat Cm punk pentru ca in timpul meciului l-a lovit pe arbitru in fata(Cm P.) si n-a fost descalificat, alta chestie: a venit Big Show si l-a batut pe Cena cand Cm punk se odihnea.( Big show l-a batut rau pe Cena). Si in apararea lui Big Show a venit The Rock. Au tabarat pe T.R., Cm P. si B.H. si dupa ca l-au batut, Cm p. a luat centura si a plecat.