| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie ce s-a intamplat aseara in cameleonii?

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Pai sti ca Mercedes a aflad de parinti ei, si colega aia sabrina i- aoferit droguri si ea a hotarat sa lea ccepte dar mai tarziu, mai tarziu Solange era suparata ca parinti ei divorteaza si mai pe la sfarsit nu au mai divortat ca mama ei nu a mai vrut. Apoi Valentina a facut un scenariu dandu-i o palma lui Pedro, numai ca sa ii vada Agata si Porpillio, ca sa creada ca s-au despartit, ca styyy ca ei le-au facut niste poze cans se sarutau, si acum a vrut sa i faca sa creada ca s au despartit, da Pedro nu stya tot planul, si se pare ca Pedro l-a atacat pe Sebastian crezand ca din cauza lui s-a certat Valentina cu el.
Cam asata e tot!

2 răspunsuri:
| Boo a răspuns:

Cauta pe youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Youtube camaleones capitulo57 gasesti e frumos:X