| flyuuuuuuuu a întrebat:

happy

Pentru cei care vor merge la liceu la toamna, la ce profil vreti samergeti mai departe?

Eu vreau la profil vocational, iar pentru cei/cele care merg la acelasi profil ce probe se dau?

Funditabatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

La vocational?
Pai depinde...
Conteaza nota la purtare.Proba psihologica si un test de romana si mate la toate liceele cu profil vocational, fie la teologic, militar...
La ce vrei?

| Kimy_8371 a răspuns:

Eu vreau sa merg la profilul Mate-Info Intensiv iar apoi sa urmez facultatea de drept sau de medicina. Inca nu m-am hotarat, dar cam asta mi-ar place sa fac in viitor.

| ScarlatElenaa a răspuns:

Stiinte sociale, cat despre profilul pe care doresti sa-l urmezi nu stiu nimichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg la profil mate info.