| Maria002 a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenei mele cea mai buna si suntem foarte legate una de alta dar nici o data nu mi-a dat de banuit ce isi doreste si eu as vrea sa ii iau cel mai frumos cadou si app face 12 ani ma ajutati va rog? P. S fundita+vot

Răspuns Câştigător
| Yamatooo a răspuns:

Zici ca face 12 ani? cumparai o esarfa, sau un card de memorie la telefon, sau chiar un telefon, sau o mascora ( ceva de plus) da imensa, sauo bratara, o hura de telefon, un colier, alege tu ca ti-am dat multe funda? big grin