| anncutsa a întrebat:

TPU!
Peste cateva zile plec in Romania, momentan sunt in Germania, nu am nici o idee ce cadouri as putea cumpara prietenilor mei si a iubitului tinand cont ca vin sarbatorile de iarna.
Ma puteti ajuta? orice idee originala e bine venita. Multumesc frumos! :*

Răspuns Câştigător
| fluturash2 a răspuns:

Buna Danna, pentru prietenii tai poti lua pentru ca vin sarbatorile, dulciuri, le poti lua cate un mos de ciocolata cadou, sau set de manusi, fes si fular. Pentru iubitul tau ii poti lua un pulover sau un parfum, sau un ceas, sau o bratara de argint. Sper ca ti-am fost de folos. :*

1 răspuns:
| razvanutzucelmaitare a răspuns:

Pai pentru prieteni eu recomand sa le aduci care un parfum la fete sau haine si la baieti o pereche de casti