| helloSweety a întrebat:

Poimaine este ziua prietenei mele si nu stiu cum sa ma imbrac., as vrea ceva mai casual si simplu. Si as vrea sa-mi spune-ti cum as putea sa-mi fac parul il am foarte scurt in fata :*

Ma ajutati?

Dau' funda!

2 răspunsuri:
| summerparadise a răspuns:

Blugi,balerini,camasa in pantaloni, sacou si o geanta plic. Parul il poti lasa desprins sau eventual prins putin cu o agrafa. Distractie placuta!

| anuca223 a răspuns:

Poti sa te imbraci...nu stiu...cu un maieu din acela cu colturi, niste blugi si eventual adidasi su niste pantofiori ceva.Si stiu cum esti tunsa pentru ca asa sunt si eusi poti sa iti faci niste codite, sau sa il incretesti/indrepti.
Sper ca ti-am fost de ajutor!