| anonim_4396 a întrebat:

presupun ca toti ati auzit de timeline pe facebook, ce parere aveti despre aceasta aplicatie sau noua aparenta a facebook`ului? mie mi` se pare enervanta happy si din pacate nu putem scapa de eahappyhappy, voi ce credeti?happy Fundahappy

2 răspunsuri:
| mununik a răspuns:

Pai... ar trebuie sa te obisnuiesti deoarece nu poti sa scapi de ea. am incercat si eu ( e foarte enervanta ) dar nu am reusit sa o scot

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru mununik):

Da stiu d`asta am intrebat ...sa vad ce parere au ceilalti happyhappyhappyhappy