| UnTIgan a întrebat:

Prietena mea e suparata pe mine ca am imbratisat-o pe prietena ei. Ce ziceti? Sa ma impac cu ea? Sau sa imi fac alta prietena?

Răspuns Câştigător
| Radieră a răspuns:

Desparte-te

3 răspunsuri:
| KaRy a răspuns:

N-ar trebui sa fie suparata,ati putea fi toate trei prietene, dupa cum vad prietena ta este geloasa, vorbeste cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de sentimentele tale. Nu are rost sa iti pierzi timpul cu o persoana pe care nu o iubesti.

| interlover662 a răspuns:

Uite... Incearca sa-i explici ca placi pe alta... Daca o sa o vezi ca sufara impaca-te cu ea. Bafta!