| lolica123 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat, am inceput sa vorbim prin septembrie iar cand am venit in vacanta de iarna la bunici, ne am intalnit, a fost foarte frumos ☺ ne am sarutat..intelegeti voi(nu va ganditi la prostii), tot am vorbit, iar prin februarie a plecat in Italia, de atunci nu am vorbit, pana cand a venit acasa si a cerut sa ne vedem eu evident ca am iesit sa ne vedem dar atunci nu s-a intamplat nimic, nici macar pupat pe braz. apoi a2a seara a vrut sa ne vedem doar ca nu am putut. iar a 3a zi, il vad cu o fata si cica era iubita lui de vara trecuta, s au combinat in august-semptembrie. am vazut ca isi dau comm-uri, like uri si adoruri, dar nu am crezut ca si mie imi da, din cate am inteles el se uita la mine cand e cu ea, si cica ma place. cand am iesit seara undeva, m-am vazut cu un amic, si ne am imbratisat, el a vazut si imediat s-a dus la prietena lui, ea a stat doar o saptamana, am mai iesit intr o seara si tot asa, am iesit afara sa fumeze o prietena si un amic, iar eu cu el vorbeam, si am vazut cum se ferea sa se uite laughing iar a 2a zi, mi-a dat mesaj sa ne vedem, si normal ca am iesit cu gandul sa ii spun tot, dar normal ca nu a fost asa pentru ca eu m-am pupat cu el, si dupa 3 zile a plecat, si l am intrebat daca vrea sa fim impreuna si el a spus ca nu se poate, a spus ca ma place dar nu poate sa o lase pe iubita lui ca o iubeste. dar eu am spus ca daca ar fi iubita nu are fi venit la mine si i am spus ca nu sunt a doua varianta si ca isi bate joc, iar el mi-a spus " nu imi bat joc de tine, te plac, dar nu putem fi, sper sa te iubeasca mult viitorul tau prieten pentru ca meriti" si cand ne am intalnit mi-a spus " daca vii de sarbatori in vacanta vin si eu singur" ce ziceti? ...scuze a fost cam lung si inca nu e tot.

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Esti rezerva lui de pupaceli
daca alegi sa ramai asa, treaba ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu accepta sa fii pe locul 2.Niciodata nu trebuie sa fii pe locul 2.Intelegi? Fie esti prima, fie nu concurezi.El trebuie sa aleaga. Spune-i cat mai repede ca nu se mai poate asa si ca e nevoit sa aleaga intre tine si ea.De ce sa suferi tu pentru ca el e indecis?