| anonim_4396 a întrebat:

Ptr cei care joaca imvu am si eu o intrebare : Cum faci sa iti apara la my interests scrisu taiat sau cum faci inimioare si fete. Va log raspundeti cat mai repede. Va multumesc ( Dau Fundita big grin pentru cel mai bun rasp )

Răspuns Câştigător
| an3lla_8961 a răspuns:

Pai pentru scrisu taiat : scrii un cod codul asta < s> tu il faci fara spatiu(eu l-am facut cu spatiu ca nu ma lasa sal scriu impreunat TPU), ca sa scrii intr-un cadran scrii < button>(la fel ca la taiat) si scrii langa ce vrei sa apara intru cadran sau taiat etc
pentru scris ingrosat mic < b> si scrii, pentru scris mare ingrosat scrii < h1>. pentru inimioara si fete apesi alt si apesi 3 nu de sus ci din partea dreapta unde se afla si "+" "-", etc. sau apesi alt + 1, alt+2, alt+3,alt+4,alt+5,alt+6,alt+7,alt+8,alt+9 :d sper ca ti-am fost de ajutor big grin