| GiiaaBăă a întrebat:

La IMVU, cum pot sa pun inimioare la profil la My Interests. Nu la Homepage, nu stickers. Inimioare sau emoticoane :X Fundita :X P. S:

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Stiu mai,tu chiar crezi ca nu vad?
Dar ai contul vechi si ma asteptam sa nu ingrosi si tu randul tuturor acestor clopotei cu conturi de jumatate de ora!
De ce tii sa te aliniezi si tu mentalitatii de turma,cand site-ul te gazduieste generos si amabil,de atata timp?
Stiu ca e enervant sa postezi intrebari la care nu-ti raspunde nimeni,dar incearca la Tehnologie,la Adolescenti si asteapta! Nici macar nu-i cazul sa te invat eu, stii si regulamentul, stii tot!

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Si,cam de cate ori ai cam vrea tu sa scuzam categoria?
De ieri ne-ai tampit cu IMVU-ul tau, cand ti-o intarzia ciclul o sa postezi la Tehnologie?

| GiiaaBăă explică (pentru greece12):

Daca nu ai observat cam toata lumea pune intrebari la aceasta categorie... nu numai eu... si o sa o mai pun de 1000 de ori pana imi raspunde cineva tongue

| greece12 a răspuns (pentru GiiaaBăă):

M-ar fi mirat sa ai vreun strop de bun simt si sa raspunzi civilizat.
Bine.
O sa vedem cine are dreptate, in final, tu sau eu.

| GiiaaBăă explică (pentru greece12):

Da... dar de pe TPU nu doar eu pun intrebari la aceasta categoriee.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

laughing Ce se intampla cu tine? Sper ca n-ai dat in mintea copiiilor de pe TPU. Las-o mai moale, ca faci vreun atac cerebralwinking

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da' de-as face!

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

De-ai face? Cand ti-oi trage vreo doua la cur, o sa vezi lucrurile altfel! Mai da-i dracului de copii tampiti, ca nu-i poti lamuri cu nimic. Fir-ar mama lor a dracu'!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca l-am facut in clipa in care ti-am citit raspunsul! rolling eyes

| GiiaaBăă explică (pentru greece12):

Serios, sterg intrebarea... e prea mult! Imi pare rau sad

| GiiaaBăă explică (pentru greece12):

Serios acum... daca ala ma face repetenta si nici macar nu sunt si nu am fost niciodata? Nici macar nu ma cunoaste... nici macar nu stie cum sa cheama ce drept are el sa ma faca pe mine repetentaa? thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Las-o asa! Sa se invete minte!

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Cum adica sa faci tu atac cerebral? Dar nu mai bine face ea si-si revine din ideea ca e o pustoaica razgaiata?! Sa mai lase lumea-n pace cu inimioarele ei ca daca nu i-a raspuns nimeni e clar ca trebuie sa-ntrebe-n alta parte.

| GiiaaBăă explică (pentru anonim_4396):

Pai da, o sa intreb in alta partee!

| greece12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai calma, n-o lua ad litteram.

| anonim_4396 a răspuns (pentru greece12):

Hahahahahaah! Apoi tu esti expert si poate nu-I poti fugari folosind cuvintele pe care ai vrea sa le folosesti happy... no worries, sunt un munte de calm happy. Sa ai o zi buna!

| greece12 a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Stiu mai,tu chiar crezi ca nu vad?
Dar ai contul vechi si ma asteptam sa nu ingrosi si tu randul tuturor acestor clopotei cu conturi de jumatate de ora!
De ce tii sa te aliniezi si tu mentalitatii de turma,cand site-ul te gazduieste generos si amabil,de atata timp?
Stiu ca e enervant sa postezi intrebari la care nu-ti raspunde nimeni,dar incearca la Tehnologie,la Adolescenti si asteapta! Nici macar nu-i cazul sa te invat eu, stii si regulamentul, stii tot!

| GiiaaBăă explică:

Deci ma ajuta cineva pana la urmaa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Eu te-as ajuta dar zau ca nu meriti. Ti-a spus greece12 clar (negru pe alb) ca trebuie sa postezi la categoria care trebuie. Macar ai bun simt si spune-I fetei ca-I multumesti si data viitoare intrebi unde trebuie. Ce-I asa mare branza ca te corecteaza cineva?!

| GiiaaBăă explică:

Hai du-te dracu de boschetar :p

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Repetento!

| GiiaaBăă explică (pentru anonim_4396):

Baa tu nici macar nu stii ca eu am 12 ani si sunt in clasa a 6-a si nu am ramas niciodata repetenda. Poate ai ramas tu laughing Asa ca nu mai comenta distrusule

| anonim_4396 a răspuns (pentru GiiaaBăă):

Repetento! Rad ceilalti copii din clasa de tine, si profesoarele, si femeia de serviciu.

| GiiaaBăă explică (pentru anonim_4396):

Da de unde scoti ma tu toate asteaa? Eu cred ca ai doar 10 ani si ai chef de glumee laughing Eu oricum sunt mai desteapta decat ceilalti copii din clasa... si ce treaba am eu cu femeia de serviuciuu laughing Saraca nici macar nu vb cu ea

| GiiaaBăă explică:

Se gasesc toti distrusii sa raspunda pe TPU... Sa mor eu sunt pe TPU de mult timp, dar niciodata nu mi s-a intamplat una ca astaa... Raspunde in *** la intrebare, daca nu da X