| OnlyTheScript a întrebat:

Pun si eu o intrebare mai...
Deci: daca nu ai avut nici un contact sexual (ma refer ca nu l-a bagat), iar himenul nu s-a rupt, chiar daca ajunge "intamplator" sperma langa vagin nu ai cum sa ramai gravida pentru ca practic nu are cum sa ajunga in tine daca himenul nu ti s-a rupt nu-i asa? :-J

2 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

Ba are cum sa ajunga.
Si himenul are o "gaura"
Nu vreau sa te sperii, dar asa este. Daca ai avut contact sexual recent (48+ ore) inca mai ai o sansa sa scapi de o sarcina nedorita. Du-te la farmacie si cumpara pastila de urgenta (intreab-o pe farmacista, stie ea)
FII CU BAGARE DE SEAMA! O poti lua numai de 2, 3 ori pe an MAXIM.

| summerparadise a răspuns:

Nu,nu ramai gravida.