| pantofipantofi a întrebat:

Este posibil la un contact sexual sperma sa se scurga pe langa prezervativ si sa se prelinga sa ajunga in vagin? eu am avut un contact sexual si pe penis acolo la "oua" el avea un lichid alb iesit din prezervativ, sunt ffff ingrijorata

Răspuns Câştigător
| covaci101 a răspuns:

Stai liniştită că este propria ta secreţie, Şi voi fetele aveţi aşa ceva! big grin

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

Era albusul, i s-a spart probabil un "ou".
Asta imi "place" la voi copiii de azi, fara pic de informatie va aruncati cu capul inainte sa cunoasteti gaura. Daca te informai inainte (de a-ti desface picioarele) despre toate riscurile pe care le implica un act sexual, mai intrebai niste straini acum? Rusine sa-ti fie. Probabil nici varsta adecvata nu o ai, cu educatia am stabilit deja.

| uncopilzapacit a răspuns:

Posibil sa fie propriul tau 'lichid'.

Răspuns utilizator avertizat