| DenisCrista a întrebat:

Buna TPU puteti sa imi spuneti primele 7 cifre in CNP sunt nascut 2005 feb 14 baiat va rog urgent

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Realizezi ca cnp depa 2000 nu mai incep cu 1 sau 2 nu? Ci cu 5 sau 6.

Cat despre ala care a pus intrebarea... incapabil frate ca I am dat link cu explicatii cum se compune cnp, da el nu si nu, mura in gura

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

1050214 asta ar fi inceputul cu datele tale de nastere, cu toate ca nu trebuie sa ti-l afisezi public nicaieri.

| MihaelaDart a răspuns (pentru suntserios):

Nu am stiut ca s-a schimbat. Am ramas cu impresia ca este si acum la fel cu 1 si 2.

| DenisCrista explică (pentru suntserios):

Ma scuzi dar acea postare s-a sters...

| suntserios a răspuns (pentru MihaelaDart):

Realizezi ca cnp depa 2000 nu mai incep cu 1 sau 2 nu? Ci cu 5 sau 6.

Cat despre ala care a pus intrebarea... incapabil frate ca I am dat link cu explicatii cum se compune cnp, da el nu si nu, mura in gura