| Frumushka a întrebat:

puteti sa-mi dati si mie siteuri cu modele de desene pentru ghiozdan ca vreau sa-mi personalizez ghiozdanul si n stiu cum...crying
Scz categoria

Răspuns Câştigător
| CookieXDede a răspuns:

Buna Frumushka, eu zic sa desenezi ce te inspira pe tine. Imagineaza-ti un model tu singurica si apoi cauti diferite parti din modelul pe care ti l-ai imaginat. Nu stiu daca ai inteles. Deci de exemplu daca vrei sa desenezi o campie, cauti modelul unui soare, unui tip de flori si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat happy.