| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac o petrecere in pijamale dar nu prea stiu ce sa facem sa nu ne pliptisim. Puteti sa-mi dati siteuri,...

4 răspunsuri:
| DariaSykes a răspuns:

Da m-au ajutat dar imi spui terog si niste filme la care sa ne uitam?

| pinkpanther2000 a răspuns:

Pai... bateti-va cu pernele, sa va dati cu oja, sa va machiati sa va uitati la filme, sa mancati popcorn sau pizza in timp ceva uitati la filme.
aici ai cateva filme
(comedii)
Cheaper By The Dozen
Cheaper By The Dozen 2
Cheaper By The Dozen 3
Home Alone
Jonny English
Jonny English 2
Blue Steak
National Security
Quotes From White Chicks
Daddy Day Care
Are We There Yet?
Mall Cop
Guess Who (e un film nu e guess who din Romania laughing )
Black Knight
sa dansati pe muzica...

| Nicole_ancutza_1995 a răspuns:

Sa va bateti cu pernele, sa va dati cu oja, sa va uitati la un film, sa mancati pizza, sa va faceti parul sper ca te-au ajutat sfaturile mele si te rog imi dai funda big grin