| sellieania a întrebat:

Buna TPU puteti sa-mi spuneti ceva diete de slabire am 15 ani, inaltimea 1.70, cintaresc 50kg va rog frumos, mersi anticipat.

3 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Http://www.sfatulmedicului.ro/......atori_5958

Iti recomand asta pentru ca (cred eu ) e cea mai lejera dieta.Bafta!

| GreenEyed a răspuns:

Nu trebuie sa mai slabesti! Eu am 16 ani -1.78 si 53 kg- si trebuie sa ma mai ingras(desi oricat as manca nimic nu se pune vreodata pe mine). Esti fooarte bine asa cum esti!

| Andrush1796 a răspuns:

Buna! ce vrei mai mult de atat? eu am 16 ani, si inaltimea de 1.65..si arat foarte bine! nu te mai retine de la macare, mananca cand ti-e foame putin, nu sa te saturi! si pe langa asta, mult sport daca vrei sa arati bine! dar la ce ai spus mai sus arati foarte bine! succes! happy