| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi va rog o metoda usoara de slabire...mersi anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Învaţă să mănânci,lasă prostiile şi dietele minune!
Adoptă o alimentaţie săracă în calorii,bazată din plin pe fructe şi legume,lactate slabe,carne slabă,evită pe cât posibil grăsimile,prăjelile, alimentele preparate industrial, fast+food+urile, mai subţire cu dulcele şi MULTĂ MIŞCARE, evită sedentarismul! Lasă dietele, nu ai nevoie de diete, îţi fac mai mult rău, decât bine, crede-mă, învaţă să mănânci ca lumea, evită sedentarismul, practică multă mişcare.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inaltimea 1, 73 si 66 kg as vrea a cobor la 60

| mariukka a răspuns:

Sport regim alimentar sanatos