| Mwha a întrebat:

Bună, TPU! Puţin ajutor aici, e grava situaţia. vă dau fundă + vot s.a.m.d. deci azi am vrut sa-mi descarc pe telefon un joc mai măricel ( are 1 GB şi ceva) şi toate ok, aştept juma de ora şi îmi da mesajul " spaţiu insuficient " după ce mi.a făcut full memoria. Aveţi idee unde s.au salvat datele de la jocul asta, ca am căutat peste tot si nu le.am găsit. Cine ma ajuta, tot respectul şi 1000 de mulţumiri.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

In general, ai un folder download, dar asta dupa ce se completeaza dpwnload-ul. Leaga-l la pc cu un cablu de date sau intra cu o aplicatie sa poti vedea tate folderele si fisierele. Cauta folderul temp (temporar), acolo se stocheaza datele in general cand se downloadeaza.