| chio97 a întrebat:

Salut,am un LG L70 si cand vreau sa descarc un joc de pe magazin play,dupa ce se descarca, cand sa se insaleze, imi apare :"Spatiu de stocare disponibili insuficient". Desi jocul are 35 de MB, de exemplu, si eu am liber 200 MB + memoria de pe card de 3 GB.De ce imi apare si cum pot rezolva aceasta eroare?

1 răspuns:
| MihailBusu a răspuns:

La unele jocuri apar ca au 20-30-40 MB dar de fapt au mai mult. Adica ce vezi tu ca are 35 MB poate fii doar installul cred. Si jocul in sine sa aiba 200- 210