| mikeix a întrebat:

Recent mi-am reinstalat windows-ul. Toate bune si frumoase....Problema mea este cu Audio Device. Nici macar nu-mi apare jos in taskbar. Stie cineva cum il pot seta?

1 răspuns:
| EUReKa a răspuns:

Click dreapta pe my computer- device manager - ai trebuie sa ai acolo sound, daca are semnul intrebarii, click pe el si install, daca are semnul exclamarii inseamna ca nu e instalat corect driverul sau ca nu mai e bun, daca nu are nimic in fata lui, inseamna ca e o problema hardware, sau dus boxele, mufa