| Anonima177 a întrebat:

Bună TPU,revin cu o nouă întrebare.
În ultima vreme mă gândeam că timpul trece așa repede și încă nu am ceva amintiri de care să-mi aduc aminte cu drag,de exemplu alții au amintiri împreună cu colegii, chiulieau așa amintiri de făcut la școală.
Inima îmi spune să chiulesc și eu și să nu ascult pe cei din jur laughing voi ce părere aveți? Vreau amintiri multe de făcut la școală împreună cu colegii.
Doresc răspunsuri sincere!

3 răspunsuri:
| anonim3248 a răspuns:

NU ai cum să faci amintiri forțate doar ca să le ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A chiuli și a ții se pune absența nemotivată nu cred că e o amintire prea plăcută. Mai bine să-ți aduci aminte că ai luat premii și calificative bune. happy

| Lrs2015 a răspuns:

Sigur, normal ca vrei si tu sa faci ce e rau, sa nu fii o tocilara si o fraiera! Ca amintirile sunt amintiri doar daca faci ceva cool, daca iei un 10 la teza aia nu e amintire, e rahat laughing Chiuleste, baga droguri, fumeaza!