| Afghfjhgthgh a întrebat:

Buna TPU.
revista " bravo " se gaseste si in chioscuri? si apare cate un numar nou in fiecare zi, sau la un anumit interval de timp? adica. o data pe luna? si daca da, cand e acea zi care se publica?
scuze de categorie!

2 răspunsuri:
| amdr001 a răspuns:

Buna! revista asta apare in fiecare marti! intr'o luna de exemplu apare de 2 ori revista "bravo" si de 2 ori revista "bravo GIRL"! o data asa, si o data asa... si da, se gaseste si in chioscuri!

| LastMimzy a răspuns:

Buna,da se gaseste, si apare de 2 ori pe luna, la un pret de 2 lei, poti intra pe site-ul lor www.bravonet.ro si ei anunta de fiecare data cand apare un numar:)sper ca te-am ajutat:D