| IepurassDragalass00 a întrebat:

Sa va spun pe scurt ce vreau eu acum : am avut niste prieteni care acum m-au tradat, nu am crezut vreodata ce cea mai buna prietena a mea poate acum sa imi fie cel mai aprig dusman, pe langa ca mi-a furat si prietenul. Iar acum, eu cu varul fetei de care v-am zis am incercat sa facem baiatul acela ( fostul meu prieten ) sa o urasca pe ea. El a aflat si acum cu toate ca m-a iertat, nu il mai intereseaza de mine. Iar acum, regret pentru ce am facut. ma rog, asta e problema.
Acum, ceea ce vreau eu sunt niste statusuri pe baza la ce v-am spus eu. Am nevoie urgent si nu vreau intrebari prostesti. Vreau doar sa imi dati niste statusuri mai lungi si care sa exprime ceea ce v-am zis. Scuzati categoria dar asta este cea mai cautata. Va multumesc. La primul raspuns folositor dau funda.

Răspuns Câştigător
| Ema113 a răspuns:

M-am saturat sa am inima franta ...de azi inainte, voi face lucrurile cum le fac baietii. amagesc si parasesc

Poate nu sunt la fel de frumoasa ca ea. poate nu stiu sa fac ce face ea... dar ce fac EU stii doar tu...ce face EA stie tot cartieru`

Nu te uita in trecut, ai fost deja acolo!

Prefer sa ma descurc cu ce am…prefer sa nu tac..prefer sa nu las..prefer sa sper in continuare..prefer sa cred ca dupa nori mereu urmeaza soare.

Si te iubesc mai tare ca oricine! Pacat ca tu nu ai ochi si pentru mine...

Nu mai rad nici la glume, pe bune! Am impresia ca sunt singura pe lume!

Nu mai sunt ca la-nceput si asta ma doare cel mai mult.

Prin tine iubesc deci nu incerca sa ma judeci...Ca ai uitat sa ma inveti cum sa fiu tare daca pleci...

Fii atent sa vezi cum doare cand o sa ma vezi nepasatoare

Increderea e ca o guma de sters; cu fiecare greseala devine tot mai mica

Increderea se pierde intr-o secunda, dar se recastiga in ani multi.

Daca mai vrei statusuri si pe alte teme, contacteaza-ma. legat de subiectul dorit de tine nu prea stiulaughing:*

| motan444 a răspuns (pentru Ema113):

Eu nu sunt asa si sunt baiat nu am amagit pe nimeni si nu am parasit pe nimeni nu toti suntem la fel

| Ema113 a răspuns (pentru motan444):

Stiu ca nu toti sunteti la fel! Eu i-am dat fetei statusuri dupa ceea ce simte! Stai linisit ca pot sa constientizez si eu ca nu puteti fi la fel toti laughing

| motan444 a răspuns (pentru Ema113):

Bine happy :*