| anonim_4396 a întrebat:

Sa va spun povestea mea! Pana acum ceva timp mi-a placut de un baiat,si inca imi place de el! E chiar aiurea sa fi doar prieten cu persoana pe care inca o iubesti... nu? Hmmm,prieteni,nici,, Salut,, nu ne dam cand ne intalnim pe drum! De unde atata ura? Atata gelozie? Il iubesc! Daca ne intalnim in parc cand sunt cu prietenele mele si mai sun 2, 3 baieti si unl sta langa mine sau vede ca vorbim, hop si el! Nu permite nici unui baiat sa stea langa mine! Cateodata mai ies singura la alergat si imi pun castile in urechi ...nu mai aud absolut nimic si ma mai trezesc catedata cu el in spatele meu. Daca ma opresc se opreste si el! Voi ce credeti, mai simte ceva pentru mine sau nu? Funda celui mai bun raspuns! Va multumesc! : *:*

Răspuns Câştigător
| punktum a răspuns:

Sigur mai simte ceva, dar ce? Poate gelozie, fiindca vorbesti cu alti baieti? Poate ura, fiindca nu esti langa el?
Poate e orgoliu pur, de aceea te urmareste (ceea ce e prea ciudat, si inspaimantator, in opinia mea), fiindca nu poate renunta la orgoliu si sa-ti spuna ce simte?
Hm...eu l-as itreba direct.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva simte. încearcă să afli ce.

| Satango a răspuns:

Bună!

E foarte evident că simte ceva pentru tine. Probabil e prea orgolios ca să-ţi mărturisească asta. Dacă mai prinzi ocazia să-l întâlneşti astfel încearcă să porneşti o discuţie cu el pe tema aceasta. A sentimentelor. Baftă!