| Dianna75 a întrebat:

Sambata am un majorat si as vrea sa stiu cu ce ma pot imbraca si cum sa-mi fac parul... Dar mai este o problema, nu prea stiu cum sa dansez la majorat...va rog.e urgent! dau

Răspuns Câştigător
| ProfaBlondă a răspuns:

Imbracamintea- cred ca ar fi potrivit o rochita nu lunga pentru a nu parea exagerat de festiva, si sa nu aiba o culoare aprinsa cum ar fi rosu sau portocaliu, s-ar potrivi o rochita roz sau florata(depinde si de local). Parul, de asemenea, nu cred ca trebuie de exagerat cu coafuri pompoase. S-ar potrivi sa fie pe spate, ondulat sau prins putin cu o agrafa sau clama. Ce tine da dans- depinde de ce muzica va fihappy Succes!

1 răspuns:
| Denn_Dennisa_1994 a răspuns:

Tinuta : daca e seara, iti poti lua rochita rosie, alba, bej, neagra, fusta cu talie inalta... iar coafura : iti poti face bucle si bretonul drept :p