| adrianboss a întrebat:

scuzati categoria! Va rog frumos iim puteti spune si mie tema basmului "Piele de magar de Perrault Charles"? dau Fundita

1 răspuns:
| Sεlεηα a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/59196045/20/PIELE-DE-MAGAR citesti si afli;)

Pai daca la atata lucru ai nevoie de ajutor, pentur tema de vacanta, ce te faci la evaluare sau bac? (chiar nu imi pasa ce clasa esti acum-toti copii spun ca "mai e pana la examene", si se trezesc ca nu pot gasi in text un epitet, da`pai o biata si amarata tema a lucrarii )

Iarta-ma ca sunt asa dura, dar mai tarziu o sa observi ca am avut dreptate(asta in cazul in care accepti sa cauti raspunsuri singur, de buna voie, si nu de-a gata;) )