| LadyBoOoo a întrebat:

Buna TPU.se aproprie ziua de nastere a o persoana speciala pentru minehappy
si i-am luat cadou etc. dar vreau sa fac un filmule ceva. sau dati-mi voi niste idei ce sa fac pe compyuter happy mersii care ma poate ajuta poate sa lase s un id happy

1 răspuns:
| Monalissa_4887 a răspuns:

Buna! Ai puntea sa faci un fel de album tot asa cu un filmulet cu poze cu tine si cu ea/el.Sau ce crezi tu ca o sa o/ il impresioneze poate ceva cu o valuare sentimentala. Sper ca te-am ajutat!