| Cocki a întrebat:

Se merita sa te muti in Italia? Este vreo diferenta fata de Romania? Traiesti mai bine acolo? Vreau raspunsuri cu experienta

2 răspunsuri:
| Groparu a răspuns:

Oriunde e mai bina ca in Romania desi nicaieri nu e ca acasa. Oricum uita-te peste articolul asta si apoi mai gandeste-te. http://www.gandul.info/......ii-9110210

| alexandra_8523 a răspuns:

Pai uite hai sa.ti spun ceva.Am o prietena acolo in Italia care s.a mutat de multi ani de cand era mica si iti spun sincer ca nu este deloc fericita, deoarece aici in Romania avea prieteni, mai iesea afara dar acum, cand ea este plecata sad aacum ea nu mai este asa fericita cum era in Romania. Asta este parerea mea despre plecatul in Italia. Deci iti sugerez sa nu te duci pentru ca aici in Romania sigur ti-ai facut prieteni si acolo nu ai. Parerea mea.