| DeepInDarkness a întrebat:

Buna TPU si mai ales fetelor vineri este balul bobocilor, nu concurez ca mi-a trecut randul dar totusi merg si nu stiu cu ce sa ma imbrac...va rog dati-mi un sfat...

2 răspunsuri:
| Bessame a răspuns:

Ai putea incerca o rochie neagraa astea ce se poarat acum simplee niste ceorapi negri cu model si o pereche de pantofii cu ceva margelute s-au ceva model in fataa negru! si ai putea opta pe o pereche de cerceii si un lant alb s-au rosu! s-au mov! Nu prea incarcata trebuie sa fi cat mai delicata feminina! Doar nu vrei sa fi o pitzitongue

| DennK a răspuns:

Buna!
si eu am avut problema asta:mergi la un magazin de rochite si ia-ti o rochita simpla, nu prea impopotonata.in schimb, ia pantofi asortati si impopotonati, cercei la fel, colier la fel.
toata lumea va fi cu ochii pe tine!
P. S.:iti recomand ca acesoriile si rochia(totul)sa fie mov. E la moda.