| Ameliedream a întrebat:

Buna maine am preselctie pentru miss la balul bobocilor si nu stiu cu ce sa ma imbrac. vreun sfat? ofer funda:*

2 răspunsuri:
| ruxandra1 a răspuns:

Buna Ameliedream! sfatul meu cu privire la o imbracaminte buna ar fi -sanadale de gala si o rochita scurta bufanta sau stramta si lunga. culori dechise galben, albastru, roz,turquaz,sau acele culori electrice ce se poarta toamna aceasta! Ca sa catigi miss trebuie sa fi tu insutzi,frumoasa esti ca daca nu, nu te alegeau sa participi la miss, Succes la probe! O zi frumoasa

| Asssc a răspuns:

Cel mai bine te imbraci cu ceva elegant dar comod de ex : o fusta (rochie)niste strampi transparenti, pantofiori asortati!