| Barbielifeinplastic a întrebat:

happy sigur stiti despre ce este vorba, detin o pagina pe facebook numita "Hello Lady" doar ca nu reusesc sa am foarte multi vizitatorisad Ma intrebam daca ati fi draguti sa ma ajutati cu un like? Este o pagina destul de frumoasa happy Muncesc la ea foarte mult! Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| ghnfhjfkbn1356 a răspuns:

Pentru a strânge mai multe like-uri înceară să intri in grupuri pentru publicitate gen acesta : https://www.facebook.com/groups/105217536325612/
Să faci schimb de like-uri cu alte pagini.
Să rogi paginile mai mari să îţi facă publicitate măcar printr-o poză
etc.:)