| anonim_4396 a întrebat:

Site-ul http://www.electrostil.ro/ e de incredere?
Ati comandat ceva de acolo?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Personal,nu l-am incercat. Totusi, vad ca are niste numere de telefon. Poti sa suni sa intrebi/sa te interesezi daca platesti cand ajunge coletul. Si incearca sa faci in asa fel incat sa poti deschide coletul de fata cu curierul, sa nu ai "surprize".

| Alexandra_2116 a răspuns:

Nuuu, categoric nu, in afara de faptul ca produsele sunt niste chinezarii ordinare, cei de pe site-ul respectiv refuza sa trimita banii inapoi in caz de produs care nu corespunde cerintelor. Chiar zilele trecute am primit produsul si am fost profund dezamagita, mi-au promis certificat de garantie de 2 ani si nu am primit nimic, iar cand am sunat sa clarific mi s-a spus ''ce importanta mai are''