| NothingGood a întrebat:

sper ca ati auzit de renumitul program TeamViewer, ei bine am o intrebare, stiti vreun program gen TeamViwer dar cu care intru in PC la altii fara permisiunea lor? Un site de descarcare ar fi si mai dragut...Multumesc Mult! fundita:X

4 răspunsuri:
| alex123456 a răspuns:

Radmin Server este mai puternic si mai puternic

| Ianys a răspuns:

Ce doresti tu sa faci, se numeste infractiune informatica, si se pedepseste.

| NothingGood explică:

Cineva aproape mia distrus pc-ul astfel, de aceea ziceamwinking

| adryanmaryn a răspuns:

Deci ce spui tu nu prea exisat fiinda ar insemna abuz fata de o persoana dar exista o modalitate:creezi un virus troian si asa afli tot ce vrei:mai multe la id pcp.adrian