| Scumpika_4892 a întrebat:

Buna TPU.happy sper ca ma puteti ajuta cu ceva.Eu si prietena mea cea mai buna avem amn2 prieteni.si prietenii nostri sunt si ei cei mai buni prieteni.(stiu e frumos ) insa de cate ori le zicem sa iesim cu ei : ba zic ca se pun sa se culce, ba ca nu ii lasa.si pe cand ii sunam spre seara ne spun ca is afara.la bloc ca ies la bloc seara si stau mai mult.Si noi ne simtim naspa ca ne gandim ca au bagat motive numa sa nu iasa cu noi pe afara.ca ei nu au nici minute sa ne sune, numa noi ii sunam, si cand ii sunam repede vb un pic(ce faci, ce ai facut azi) si idrect no hai ca te las ca ma culk, sau vb mai incolo.ca ma duc sa fac nu stiu ce... abia ca apucam vreo 3-4 minute sa vb cu ei.nu stiu dc baieti is asa, nu pun suflet ce naibacrying dc fetele is mai proaste? Nu stim ce sa mai credem... oare s-au plictisit de noi, nu mai vor relatia asta sad sau nu stiu nu ne mai iubesc, dar am si dicutat serios cu ei si au spus ca ne iubesc.ca sa nu ne mai gandim la prostii si ca ii dor de noi.si in cealalta zi la fel se intampla si noi ne simtim date la o parte pentru prietenii lor. Ce credeti ca ar trebui sa facem? Niste sfaturi sincere va rog.primiti funda:*

Răspuns Câştigător
| Muresan_6009 a răspuns:

Eu sunt baiat deci stiu ce zic:baietii intotdeauna o sa puna pe primul loc prieteni si dupa prietena.Intrebarea mea este urmatoarea :Tu ai iesit cu prietenul tau si atat,fara alte persoane, fara celalat cuplu? Daca nu ar fi cazut sa o faci si sa vb serios cu el. Ocazional puteti merge toti undeva da nu exagerati. Fiecare cu partenerul ei. Cand vrei sa iesi cu prietena ta mergi cu ea,(ladies night).Si daca nu iti convine ceva legat de prietenul tau, pur si simplu spune-i.happy
O zi bunabig grin

3 răspunsuri:
| Ariia a răspuns:

Deci am o intrebare. cati ani aveti rolling on the floor?

| georgiana_1403 a răspuns:

Buna scumpika! eu cred ca cel mai bine ar fi sa fiti mai indiferente si sa le dati mai putina atentie. purtati-va si voi la fel ca ei. si cel mai bine este sa asteptati sa treaca timpul si sa nu puneti prea mult suflet sa nu va para rau mai tarziu. si sa stiti ca intr-adevar unii baieti nu pun suflet si doar isi bat joc insa nu toti sunt la fel si daca veti avea rabdare cu siguranta timpul va va oferi pe cineva care sa stie intr-adevar sa pretuiasca si sa iubeasca. sper ca v-am fost de ajutor. mult noroc in viata

| Scumpika_4892 explică:

Georgiana mersi mult pentru raspuns.a fost foarte folositor si a tau:* Ms mult si te pup dulce:*