| HarukaAnase a întrebat:

spuneti-mi si mie daca se poate suna de pe un numar de Romania la alt numar de Romania dar care nu este in tara fara credit, ci doar cu minutele din extraoptiune? Multumesc, funda happy( scuzati categoria)

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Nu cred ca o sa mearga decat daca ai minute nationale cum au Vodafone, pe fix, dar valabile in europa.Trebuie sa ai roaming-ul activat. Plus, daca ai o cartela fara credit, incearca, n-are ce credit sa-ti ia.