| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste melodii gen :Usher Yeah! sau Chris Brown - Look At Me Now. Va rog frumos cele mai faine melodii funta. Sau daca nu stiti melodii super in romana.

1 răspuns:
| Adi32113 a răspuns:

Look at me now e printre cele mai tari melodii ascultate de mine.Pai in afara de asta mai sunt melodiile de la linkin parca(we made it, new divide, burn it down, etc.). Hello-Karmin, urbanural-aspirator de femei, Grasu XXL-Turbofin(super tare)Quiqyboy-Ce faci?
sau melodiile lui Eminem, Basta Rhymes,
Forever-Drake, No Lie-Drake, etc.