| anonima55 a întrebat:

spuneti-mi si mie urgent cum pot sterge un cont pe facebook va roog! aprpop FUNDOOI!
multumesc mult de tot!

Răspuns Câştigător
| tall a răspuns:

Account/ account settings/ in josul paginii vei avea optiunea Deactivate Account. Faci clic pe asta si gata. Asta este ca sa iti dezactivezi contul (care mai tarziu va putea activat din nou), dar ca sa il stergi PERMANENT faci asa:account/in josul ''maxim'' al paginii dai cick pe help. In pagina care iti apare este undeva in dreapta o lista cu cele mai frecvente intrebari. Prima este "how do i delete my account" dai clic pe ea si te descurci de aici incolo.