| MeNoNヅ a întrebat:

Cum se sterge o poza de pe facebook?!? Fundaaa va roog urgent!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

FACEBOOK - STERGE POZE -> Intra pe facebook la poza care vrei sa o stergi si vezi ca in partea dreapta langa X (de unde inchizi poza) ai o rotita -> click pe ea si apoi click pe -> Sterge aceasta fotografie. Vezi si in foto: http://i.imgur.com/W9W4z.jpg Bafta !

3 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Click pe imaginea pe care o vrei stearsa.
Sus, in coltul dreapta al imaginii este o rotita, click pe ea, si apoi click pe sterge imaginea/delete, apoi confirmi stergerea.

| GabiiHaș a răspuns:

Salzz
eu stiu ca nu se poate...dar incearca si sfaturile celorlalti!

zbye zbye!

| AlphaGod a răspuns:

Pai ar trebui sa stii cum pentru ca e foarte simpu de sters o poza, te duci pe poza si sus langa x unde inchizi poza ai o floricica, dai click pe aia si ai acolo ce iti trebuie