| ramona_3149 a întrebat:

TPU! Spuneti-mi si mie va rog cum sa sterg un videoclip dupa youtube urgent! Primul care raspunde primeste Funda+VOT!

Răspuns Câştigător
| KeporLove a răspuns:

Mergi sus la contul tau dai pe lista acea alegi "Manager Video". Pe urma bifezi video care vrei sa il stergi si dai pe "Actiuni" si acolo o sa fie stergere! Bafta

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la " manager video " si acolo bifezi videoclipul care vrei sa-l stergi, dupa aia click pe " Actiuni " si dai stergere.

| Spelloxid a răspuns:

Intri la "Video Manager", apoi bifezi video-ul pe care doresti sa il stergi, click pe "Actions" si apoi "Delete" happy asta este tot.